15. KATOWICKIE SEMINARIUM
Postępy w nefrologii i nadciśnieniu tętniczym
Katowice, 26–28 listopada 2015
W zakładce Pytania i odpowiedzi zamieszczone zostały odpowiedzi na pytania zadane pisemnie przez Uczestników 15. Katowickiego Seminarium.

Zaproszenie

logo nerki nefrologia 2015 Katowice

Wielce Szanowni Państwo,

W dniach od 26-28 listopada 2015 roku odbędzie się w Katowicach 15. Katowickie Seminarium: Postępy w nefrologii i nadciśnieniu tętniczym. Jest to coroczne spotkanie przeznaczone głównie dla lekarzy chorób wewnętrznych, lekarzy medycyny rodzinnej, nefrologów, kardiologów i hipertensjologów. Głównym celem tego Seminarium jest omówienie najbardziej aktualnych i ważnych z praktycznego punktu widzenia zagadnień z zakresu nefrologii i nadciśnienia tętniczego.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w 15. Katowickim Seminarium i jak najszybsze przesłanie kart zgłoszenia do Sekretariatu Komitetu Organizacyjnego. Liczba uczestników Seminarium jest ograniczona dlatego też przyjmowane będą zgłoszenia według kolejności nadsyłania.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o poinformowanie swoich Współpracowników o mającym się odbyć Seminarium. Proszę również zwrócić uwagę, że podobnie jak w ubiegłym roku, Seminarium odbędzie się w przepięknej Auli Akademii Muzycznej w Katowicach.


Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego i Naukowego
Prof. dr hab. n. med. Andrzej Więcek


Za udział w seminarium przysługuje 26 pkt edukacyjnych.

nefrologia Katowice 2015, postępy w nefrologii 2015, 15. Seminarium aktualizacja: 2016-02-04