16. KATOWICKIE SEMINARIUM
Postępy w nefrologii i nadciśnieniu tętniczym
Katowice, 27–29 października 2016
W zakładce Pytania i odpowiedzi zamieszczone zostały odpowiedzi na pytania zadane pisemnie przez Uczestników 16. Katowickiego Seminarium.

Zaproszenie

logo nerki nefrologia 2016 Katowice

Wielce Szanowni Państwo,

W dniach od 27-29 października 2016 roku odbędzie się w Katowicach 16. Katowickie Seminarium: Postępy w nefrologii i nadciśnieniu tętniczym. Jest to coroczne spotkanie przeznaczone głównie dla lekarzy chorób wewnętrznych, lekarzy medycyny rodzinnej, nefrologów, kardiologów i hipertensjologów. Głównym celem tego Seminarium jest omówienie najbardziej aktualnych i ważnych z praktycznego punktu widzenia zagadnień z zakresu nefrologii i nadciśnienia tętniczego.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w 16. Katowickim Seminarium i jak najszybsze przesłanie kart zgłoszenia do Sekretariatu Komitetu Organizacyjnego. Liczba uczestników Seminarium jest ograniczona dlatego też przyjmowane będą zgłoszenia według kolejności nadsyłania.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o poinformowanie swoich Współpracowników o mającym się odbyć Seminarium. Proszę również zwrócić uwagę, że podobnie jak w ubiegłym roku, Seminarium odbędzie się w przepięknej Auli Akademii Muzycznej w Katowicach.


Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego i Naukowego
Prof. dr hab. n. med. Andrzej Więcek


Za udział w seminarium przysługuje 25 pkt edukacyjnych.

W czwartek 27.10. po zakończeniu obrad odbędzie się koncert (dodatkowa odpłatność).
Informacja dotycząca wykonawcy i ceny będzie podana w najbliższym czasie.


Archiwum

katowickie seminarium, nefrologia 2016, Katowice 2016, nefrologia, nadciśnienie tętnicze, nefrologia2016, seminarium, postępy w nefrologii, seminarium katowice nefrologia, katowice nefrologia 2016, nefrologia2016.pl, postępy w nadciśnieniu tętniczym
aktualizacja: 2017-01-31