19. KATOWICKIE SEMINARIUM
Postępy w nefrologii i nadciśnieniu tętniczym
Katowice, 21–23 listopada 2019
menu
!!! Termin obowiązywania niższej opłaty zjazdowej został przedłużony do 18 listopada !!!
infarma badge

Zaproszenie

logo nerki nefrologia 2019 Katowice

Wielce Szanowni Państwo,

W dniach od 21-23 listopada 2019 roku odbędzie się w Katowicach 19. Katowickie Seminarium: Postępy w nefrologii i nadciśnieniu tętniczym. Jest to coroczne spotkanie przeznaczone głównie dla lekarzy chorób wewnętrznych, lekarzy medycyny rodzinnej, nefrologów, kardiologów i hipertensjologów. Głównym celem tego Seminarium jest omówienie najbardziej aktualnych i ważnych z praktycznego punktu widzenia zagadnień z zakresu nefrologii i nadciśnienia tętniczego.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w 19. Katowickim Seminarium i jak najszybsze przesłanie kart zgłoszenia do Sekretariatu Komitetu Organizacyjnego. Liczba uczestników Seminarium jest ograniczona dlatego też przyjmowane będą zgłoszenia według kolejności nadsyłania.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o poinformowanie swoich Współpracowników o mającym się odbyć Seminarium. Proszę również zwrócić uwagę, że podobnie jak w ubiegłym roku, Seminarium odbędzie się w przepięknej Auli Akademii Muzycznej w Katowicach.


Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego i Naukowego
Prof. dr hab. n. med. Andrzej Więcek

Główni Sponsorzy

Roche Astellas Adamed Fresenius Medical Care Polska S.A.

Sponsorzy

SWIXX Biopharma Sanofi-Aventis Sandoz Chiesi Novartis

Wystawcy

Accord Apotex Alexion Diasorin Allmed Amgen Apotex Berlin Chemie B. Braun Avitum Poland Color Trading Ewopharma Intimex Retrophin TAKEDA Bayer Sanum

Archiwum

katowickie seminarium, nefrologia 2019, Katowice 2019, nefrologia, nadciśnienie tętnicze, nefrologia2019, seminarium, postępy w nefrologii, seminarium katowice nefrologia, katowice nefrologia 2019, nefrologia2019.pl, postępy w nadciśnieniu tętniczym
aktualizacja: 2019-11-21