20. KATOWICKIE SEMINARIUM
Postępy w nefrologii i nadciśnieniu tętniczym
Katowice, 26–28 listopada 2020 (on-line)
menu

Informacje ogólne

MIEJSCE OBRAD
on-line

Wymogi techniczne jakie musi spełnić osoba chcąca uczestniczyć w seminarium on-line (system, oprogramowanie, internet itp - jaka szybkość przesyłu itp)

  • Logowanie następuje poprzez wybranie opcji „Join in” w mailu z zaproszeniem. Na każdy dzień konferencji Uczestnik otrzymuje oddzielny link do logowania.
    Do uczestników, którzy dokonali rejestracji uczestnictwa przed 22.11. przesłany zostanie przez Organizatorów e-mail z linkiem do transmisji.
    Do uczestników, którzy dokonali rejestracji uczestnictwa od 22.11. link do transmisji wysyłany jest w wiadomości potwierdzającej rejestrację oraz wyświetlany na ekranie po jej zakończeniu.
  • W przypadku korzystania z sieci bezprzewodowej prosimy o znalezienie miejsca w biurze bądź w domu z najsilniejszym sygnałem z sieci bezprzewodowej. Ma to kluczowe znaczenie dla jakości transmisji.
  • Przy pierwszym użyciu programu Webex Meetings, wybraniu opcji „Join in”, uczestnik konferencji zostaje przeniesiony na stronę startową programu Webex Meetings, gdzie zostanie poproszony o wybranie opcji uczestnictwa w konferencji. Możliwe jest uczestnictwo poprzez przeglądarkę internetową lub przy użyciu aplikacji.
  • Po zalogowaniu do konferencji, prosimy o sprawdzenie poprawności działania kamery i mikrofonu. Służy do tego funkcja „Ustawienia mikrofonu” bądź „Ustawienia kamery” w menu „Audio i video” w górnej części ekranu (menu piąte od lewej). Sprawdzenie poprawności działania kamery i mikrofonu jest szczególnie istotne dla Prelegentów.
  • W przypadku wyboru opcji uczestnictwa przez przeglądarkę, zalecamy korzystanie z przeglądarki Microsoft Edge. Możliwe jest używanie innych przeglądarek, jednak w zależności od wersji przeglądarki zainstalowanej na komputerze uczestnika konferencji, niektóre funkcje mogą nie być dostępne.
  • W czasie trwania konferencji, osoba zalogowana do konferencji może pełnić jedną z trzech funkcji: Moderator, Prelegent (może być więcej niż jeden prelegent w panelu), Uczestnik. Moderator ma funkcję administratora systemu i może zmieniać uprawnienia innych uczestników oraz moderować pytania uczestników na czacie. Prelegent może kontrolować swój mikrofon i kamerę oraz może udostępniać prezentację. Uczestnik ma dostęp do wykładów oraz może korzystać z czatu w celu zadawania pytań Prelegentom. Oprócz tego w konferencji bierze udział Administrator, który czuwa nad technicznym przebiegiem konferencji.
webex
katowickie seminarium, nefrologia 2020, Katowice 2020, nefrologia, nadciśnienie tętnicze, nefrologia2020, seminarium, postępy w nefrologii, seminarium katowice nefrologia, katowice nefrologia 2020, nefrologia2020.pl, postępy w nadciśnieniu tętniczym
aktualizacja: 2020-12-11